Kommenteeri

Puidust mänguasjad - kui traditsioonid ja uuenduslik ühendatud

Mänguasjade klassika on kindlasti puidust mänguasjad. Kuna need on puidust, on pered alati oma kodudesse toonud killukese loodust. Mis teeb aga puidust mänguasjad nii eriliseks, et need on olnud meie laste lemmikkaaslased põlvkondade kaupa?

Kas puidust mänguasjadel on pikk traditsioon?

Isegi meie vanavanemad mängisid puidust mänguasjadega. Olgu selleks vanaema kiikhobune, mille üle kunagi pööningul imestasime, või vanaisa vana puidust rongikomplekt – ükski neist vanadest pole moest läinud. Just see teebki puidust mänguasjad eriliseks: läbiproovitud mängud saavad üle võtta uued tarnijad ning täiustada neid näiteks hoolikalt valitud puitmaterjalide või uuenduslike värvidega. See muudab puidust mänguasjad mängukaaslaseks, mida saab põlvest põlve edasi anda ning mis pakub rõõmu ja naudingut väljaspool teie lastele.

 

 

Miks on puidust mänguasjad jätkusuutlikud?

Puidust mänguasju iseloomustab eelkõige nende loomulikkus. Eriti tänapäeval, mil jätkusuutlikkuse teema muutub üha aktuaalsemaks, kasvab ka vanemate vajadus tutvustada oma lastele keskkonnateadlikku tarbijakäitumist. Seetõttu valivad nad üha enam puidust mänguasju. Puust valmistatud mänguasjad on tervisele kahjutu taastuvtoorainena, mis ei vaja kahjulikke plastifikaatoreid, on väga vastupidavad ning pakuvad lihtsat ja keskkonnasõbralikku vanade mänguasjade utiliseerimise võimalust.

 

 

Miks peaksin ostmisel puidust mänguasju valima?

Puidust mänguasju iseloomustab hea vastupidavus. Erinevalt suurtest konkurentidest - plastmänguasjadest - on puit palju vastupidavam ja seega ka palju kauem ajas kestvam. Puidust mänguasjad võivad julgelt põrandale kukkuda, ilma et nad osadeks pudeneks või puruneksid – need on praktiliselt hävimatud. Puidust mänguasju on lihtne puhastada, seega pole probleemi neid õue, aeda, lasteaeda või mänguväljakule viia. Mitmeid puidust asju saab ka vajadusel lihvida ja muud moodi töödelda ja anda taas värske välimus.

 

Millistele vanuserühmadele sobivad puidust mänguasjad?

Puidust mänguasju on laias valikus nii imikutele ja (väike)lastele. Seega ergutab see juba kõige väiksemate loovust, aga veenab oma ajatu materjaliga ka vanemaid. Beebidele leiad meie poest lisaks käimistoele ja hambarõngastele ka Sinu lapse motoorseid oskusi edendavad teisi tooteid! Mudilastele pakume loomulikult klassikuid, nagu puidust rong või kaasatõmmatavad loomad, aga ka teisi puidust mänguasju, nagu värvilised ehitusklotsid või vahvad puidust pusled, mis soodustavad koos aja veetmist vanematel lastega. Isegi teie vanimad lapsed saavad nautida meie puidust mänguasju ja käsitöötooteid.

 


Lisa kommentaar

Email again: